Deze professionele opzetkoelvitrine met ruimte voor 8 GN 1/3‑bakken is ontworpen voor gebruik in horecakeukens en buffet‑omgevingen waar presentatie en versheid belangrijk zijn. Ideaal voor restaurants, hotels, lunchrooms en cateringbedrijven die ingrediënten, salades of toppings overzichtelijk en gekoeld willen tonen voor klanten of tijdens self‑service. Dankzij het roestvrijstalen frame, veiligheidsglas en digitale temperatuurregeling blijft de inhoud tussen circa ‑2 °C en +8 °C, wat bijdraagt aan voedselveiligheid en kwaliteit. Een praktische oplossing voor ondernemers die gekoelde presentatie willen combineren met efficiëntie en hygiëne.
De Polar G-serie opzetkoelvitrine is ideaal voor zowel front- als back-of-house, met ruimte voor maximaal 8 GN 1/3 bakken om ingrediënten gekoeld en hygiënisch binnen handbereik te houden.
Hij kan worden gebruikt als self-service station of als hulpmiddel in de bereiding van afhaalgerechten. De Polar levert indrukwekkende koelprestaties in omgevingstemperaturen tot wel 32°C. De glazen panelen zorgen voor hygiëne door verontreiniging door niezen of hoesten te voorkomen.
De koelingen uit de G-serie van Polar zijn ontworpen voor dagelijks intensief gebruik in professionele keukens. Deze apparaten hebben een ijzersterke constructie en continu draaiende compressoren. Dus als u een koeling met constante hoge prestaties zoekt die u met grote regelmaat moet openen en sluiten, kies dan voor een exemplaar uit de G-serie. G-serie koelingen functioneren optimaal bij omgevingstemperaturen tot 32°C.
Aan welke zijde zit de stekker?
De stroomkabel zit aan de rechterkant, waar zich de belangrijkste koelcomponenten bevinden.
Zijn gastronorm bakken inbegrepen?
Nee - GN bakken zijn apart verkrijgbaar.
Is het glas geïnstalleerd bij levering?
Nee - om schade tijdens het vervoer te voorkomen wordt het glas vlak verpakt meegeleverd. Dit is eenvoudig te monteren volgens de instructies in de handleiding.
Werkt de koeling ook goed als hij gedeeltelijk gevuld is?
De maximale efficiëntie en prestaties worden bereikt als alle gastronorm ruimtes gevuld zijn, u kunt daar ook lege GN bakken voor gebruiken.
| ean | 5050984317392 |
|---|---|
| Merk | Polar |
| Soort koeling | Opzetkoelvitrine |